Wällä Schletzer Laufen

Die Big-Bosse

Präsidentin:

Daniela Rizzo

daniela.rizzo@waellaeschletzer.ch

"Het dank dr Gugge scho e Stapel volli Pizzapäss dehei"

Vize-Präsidentin:

Alexandra Jermann

alexandra.jermann@waellaeschletzer.ch

"Het nit gern Kaffi, drum chauft sie au kei Bier ih"

Aktuarin:

Rebecca Balsano

rebecca.balsano@waellaeschletzer.ch

 "Tippt d'Protokoll gern no uf ihrere Oldschool-Schriibmaschine"

Kassierer:

Yannic Meier

yannic.meier@waellaeschletzer.ch

"Goht us ominöse Gründ sit Amtsatritt öfters i d'Ferie"

Tourmanager:

Marco Panariello

marco.panariello@waellaeschletzer.ch

"Bietet glii mol 'Konvoi-Fahrkürs' ah"

Musikleiterin:

Jasmin Schnell

jasmin.schnell@waellaeschletzer.ch

"Träumt insgeheim vonere Gugge mit nur Hörnli"